Участь у відкритті Школи з фінансової грамотності від Національного банку України

27 березня 2023 року кандидат економічних наук, доцент, доцентка кафедри управління Краус Катерина Миколаївна відвідала презентацію Школи з фінансової грамотності для педагогів “ТАЛАН” від Національного банку України. Відкрив Школу Голова Національного банку України Андрій Пишний.

Школа фінансової грамотності орієнтована на підвищення кваліфікації педагогів за напрямом “Фінансова грамотність”, розроблений фахівцями Національного банку України із залученням провідних експертів фінансового ринку України. Лекторами Школи є працівники НБУ, ФГВФО, НКЦПФР, асоціацій ВАФК та ЄМА, Українського бюро кредитних історій, CASE-Ukraine, Zagoriy Foundation та IFC. Програма Школи охоплює ряд курсів, як то особливості сучасних платіжних систем та система платіжної безпеки в мережі Інтернет, захист прав споживачів фінансових послуг тощо, що є надзвичайно цінними для викладача в ході викладання дисципліни “Інформаційне забезпечення системи управління підприємства. Електронна комерція”. То ж саме час записатися в Школу фінансової грамотності від НБУ!