Лекція від директора департаменту роздрібного бізнесу страхової компанії ARX у Центрі функціонального менеджменту

28 березня 2023 року в рамках роботи Центру функціонального менеджменту кафедри управління Факультету економіки та управління (керівник Центру к.е.н., доцент Катерина Миколаївна Краус) було організовано лекцію від директора департаменту роздрібного бізнесу страхової компанії ARX Дмитра Антоновича Шуляка для студентів групи Мб-1-21-4.0д спеціальності 073 Менеджмент. В ході зустрічі студенти дізналися чимало цікавих аспектів щодо специфіки діяльності та управління страховою компанією в умовах війни, тенденції зміни попиту на страхові послуги, особливості управління персоналом та їх мотивації в час зовнішніх викликів і психологічних дисбалансів. Надав Д.А. Шуляк і ряд рекомендацій студентам щодо розвитку своїх професійних компетенцій та успішного проходження співбесіди при працевлаштуванні.

Дякуємо запрошеному лектору за цінні поради та жваву бесіду!