Презентація від студентів ІІ-го курсу спеціальності 073 Менеджмент щодо стану розвитку електронної комерції у різних країнах світу

28 березня 2023 року в ході вивчення навчальної дисципліни “Інформаційне забезпечення системи управління підприємства. Електронна комерція” та в рамках діяльності Центру функціонального менеджменту (керівник Центру – к.е.н., доцент Катерина Миколаївна Краус) кафедри управління Факультету економіки та управління, студенти IІ-го курсу спеціальності 073 Менеджмент групи Мб-1-21-4.0д представили підготовлені презентації з питань стану, тенденцій та перспектив розвитку електронної комерції в різних країнах світу (Італія, Іспанія, Данія, Ізраїль, Канада, Швейцарія, Франція та ін.) в умовах сучасних викликів, поглиблення цифровізації та глобалізації економічних відносин. З доповідями виступили Катерина Сіренко, Дарʼя Медведєва, Дмитро Ткаченко, Доброжан Анастасія, Олексій Іванченко, Надія Кириченко, Верескун Єлизавета.

Бажаємо нашим студентам креативності та цікавих дослідницьких результатів у майбутньому!