ЗВІТНА КОНФЕРЕНЦІЯ: ЗАХИСТ ЗВІТІВ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ», БЛОК «СТРАХОВІ КОМПАНІЇ»

У відповідності із запланованим графіком на атестаційному тижні 29 березня та 31 березня 2023 року відбувся захист виробничої практики (блок «Страхові компанії») у студентів 4 курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», група ФіКб-1-19-4.0д.

Протягом захисту заслухано звіти про проходження виробничої практики у СК «ARX», НАСК «Оранта», «ПрАТ «АСК «ІНГО». Розглядалися питання загальних характеристик баз практики, аналізу їх основних фінансових показників за три роки, вагома увага була приділена аналізу діяльності страхової компанії в умовах пандемії та воєнного стану.   Студентами було представлено відповідний презентаційний матеріал, окреслено основні результати проходження практики та надано відповіді на супутні питання.