Участь у Форумі із питань законодавчого забезпечення навчання та освіти дорослих в Україні

6 квітня у місті Києві відбувся Форум із питань законодавчого забезпечення навчання та освіти дорослих в Україні. Кафедру управління Факультету економіки та управління на Форумі представила гарант освітньо-професійної програми “Державне управління”, доктор наук з державного управління Оксана Марухленко.

Учасниками заходу стали понад 150 представників різних органів влади, неурядових організацій, бізнесів, наукових і освітніх установ з різних регіонів України.

Серед спікерів:

Руслан Стефанчук, голова Верховної Ради України

Юлія Грішина, Народна депутатка, голова Підкомітету з питань вищої освіти Верховної Ради України

Андрій Вітренко, заступник Міністра освіти і науки України

Леван Квачадзе, Регіональний директор східного партнерства DVV International

Андрій Бутенко, голова Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

Виступили іноземні спікери із питань навчання та освіти дорослих:

Густав Фрідолін – Роль державних і недержавних інституцій у реалізації політики навчання та освіти дорослих на національному рівні, шведський досвід;

Д-р Лаурі Туомі – Законодавче забезпечення навчання та освіти дорослих у Фінляндії;

Проф., д-р Катаріна Поповіч – Навчання та освіта дорослих як ключовий компонент навчання впродовж життя: нова міжнародна парадигма та відповідь на сучасні глобальні виклики;

Проф., д-р Анке Гротлюшен – Вплив навчання і освіти дорослих на соціально – економічний розвиток держави та добробут громадян.

Результатом форуму має стати подальше просування Закону “Про навчання та освіту дорослих”.

Дякую організаторам за можливість долучитися до обговорення Громадська спілка “Українська асоціація освіти дорослих”, Dvv International, Ukraine.