Консультація для студентів 1 курсу спеціальності «Економіка» щодо формування індивідуальної освітньої траєкторії

Перед студентами 1 курсу групи ЕКб-1-22-4.0д стоїть відповідальна задача - формування індивідуальної освітньої траєкторії. Простіше – вибір дисциплін, які вони будуть вивчати додатково до обов’язкових на 2, 3 та 4 курсах. Потрібно обрати 25% загальної кількості кредитів ЄКТС, передбачених ОП «Економіка міста. Урбаністика», тобто дисципліни загальним обсягом 60 кредитів.

Вибір студенти здійснюють виходячи з власних здібностей, інтересів, потреб, мотивації та досвіду. Завдання складне, враховуючи, що Каталог вибіркових дисциплін цього року пропонує більше 500 дисциплін!

12 квітня 2023 року гарантом ОПП «Економіка міста. Урбаністика» Жуковою Юлією Миколаївною та куратором групи Євтушевською Ольгою Володимирівною була проведена консультація для студентів групи ЕКб-1-22-4.0д. Студенти дізнались про особливості та процедуру вибору та отримали завдання – познайомитись з Каталогом та визначитись з тими дисциплінами, які вони бажають вивчати. Вдалого вибору нашим студентам!