Звітна конференція за підсумками навчальної (ознайомчої – за типами функцій) практики студентів ІІ-го курсу спеціальності 073 Менеджмент

15 квітня 2023 року відбулася звітна конференція за підсумками навчальної (ознайомчої – за типами функцій) практики в ході якої студенти ІІ-го курсу спеціальності 073 Менеджмент (гр. Мб-1-21-4.0д) презентували та захистили свої звіти з практики. Навчальна (ознайомча – за типами функцій) практика – це визначаючий етап освітнього процесу, головним призначенням якої є ознайомлення студентів зі спеціальними функціями менеджменту, які вивчаються в Центрі функціонального менеджменту (керівник Центру – к.е.н., доцент Катерина Миколаївна Краус), а саме: операційним менеджментом, маркетинговим менеджментом та управлінням персоналом.

В рамках навчальної практики студенти мали змогу пройти безкоштовні онлайн-курси із загальних питань менеджменту (на освітніх платформах Vumonline, Eduhub, Prometheus тощо) та отримати сертифікати, що підтвердили отримані знання та навики.

Від теорії до практики! Вітаємо студентів!