Продовжується активна робота в Центрі компетенцій цифрових фінансів та е-бізнесу

В рамках роботи Центру цифрових фінансів та е-бізнесу (кафедра фінансів ФЕУ) в березні-квітні 2023 року студенти 5 курсу спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” (другого освітнього рівня “магістр”), на платформі ДіЯ. Цифрова Освіта. Міністерства цифрової трансформації України, вдало проходили базові курси, а саме: 10 запитань фінансовому коучу; Електронний підпис; Регіональна цифрова трансформація, Оплата комуналки онлайн й Все про блокчейн, біткоїн та криптовалюту та отримали національного зразка Електронні сертифікати (обсягом 0,1 і 0,2 кредиту ЄКТС). Професор кафедри фінансів Краус Наталія Миколаївна надавала студентам консультативну підтримку з метою кращого проходження даних курсів. Результатом проходження курсів стало посилення фахових компетенцій в частині надання регіональним CDTO та міст рекомендації щодо підходів до цифрової трансформації в своїх громадах, а також розповіді експертів про інструменти та технології, які можна використовувати для цифровізації регіонів; отримання професійних порад та відповідей на найпопулярніші запитання про блокчейн та криптовалюти від експертів; розумного використання різних фінансових інструментів (кредити, депозити) і можливостей отримування користі з цього; практичних навиків оплати комунальних платежів (на сайтах комунальних підприємств, за допомогою платіжного сервісу, на сайтах банків, у мобільних застосунках банків).

Вітаємо магістрантів з успішним проходженням пізнавальних і цікавих курсів!