Профагітаційний візит команди ФЕУ до школярів

Команда Факультету економіки та управління мала честь зустрітися сьогодні із учнями 11 класу ШКОЛИ I-III СТУПЕНІВ № 248 ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА.

Такої теплої та душевної профагітаціі у нас ще не було, адже діти цієї школи були надзвичайно активні, відкриті та зацікавлені (до чого приклали свою руку студенти Університету Грінченка ).

Так, студенти розповіли про умови навчання, про відносини у групі та з викладачами, про організацію аудиторного та дистанційного навчання.

А професор, завідувач кафедри фінансів Андрій Рамський змотивував випускників школи з першого погляду філософським, але насправді буденним питанням : що потрібно людині для щастя? Які потреби мають бути закриті та яким чином цього досягти ?

Заступник декана Валентина Руденко модерувала захід та показала студентам слайди із заходами, які проводяться в Університеті, про роботу Студенського самоврядування, про тісну взаємодію всіх підрозділів задля забезпечення гармонійного розвитку особистості .

Дякуємо дітям, адміністрації школи та спікерам! Чекаємо в лавах студентів Факультету економіки та управління !