Зустріч менеджерів-магістрів з МАРІЄЮ БОГУСЛАВ, виконавчим директором Асоціації інноваційної та цифрової освіти, Директором Освітнього Хабу міста Києва КМДА

20 квітня 2023 року відбулася зустріч менеджерів-магістрів з Марією Богуслав, виконавчим директором Асоціації інноваційної та цифрової освіти, Директором Освітнього Хабу міста Києва КМДА, яка працювала на посадах заступника директора Інституту модернізації змісту освіти та начальника відділу цифрових навичок Міністерства економічного розвитку, професійний проектний менеджер (реалізовано більше 150 великих проектів); громадською діячкою, експертом в молодіжній політиці, електронній демократії, цифровим навичкам, онлайн-освіті, драйвер розвитку людського капіталу і Knowledle економіки, соціального ліфту в Україні, борець з відтоком кадрів з України.

Ініціювала зустріч Гарант освітньої програми 073.00.02 Менеджмент організацій та адміністрування другого (магістерського) рівня вищої освіти Кожемʼякіна Світлана Миколаївна.

Тематика: Навички сучасної людини. Проджект-менеджмент. Огляд компетентностей, якими повинні володіти магістри.

Зміст зустрічі:

Короткий огляд попередніх проектів, здобутків та невдач

Від тренінгів до національних платформ

Пошук фінансування

Досвід роботи в державних органах, бізнесі, громадських організаціях

Навички для успішної карʼєри

Life Long Learning

Софт скілз, хард скілз, мови

Практичні поради щодо самонавчання – де і як навчатися

Проджект-менеджмент. Фандрейзинг. Короткий огляд можливостей

25042023.png