День пам'яті жертв політичних репресій в Україні

День пам'яті жертв політичних репресій в Україні - це день, коли ми вшановуємо пам'ять мільйонів людей, які стали жертвами систематичних політичних переслідувань яу  у минулому, так і у теперішньому. Це день, коли ми згадуємо трагічні сторінки нашої історії і визнаємо несправедливість, яка їм була завдана і завдається прямо у ці хвилини росією.

Україна, як і багато інших країн, пережила важкий період політичних репресій. З 1920-х до 1950-х років в Україні відбувалися масові репресії, спрямовані проти політичних опонентів, інтелектуалів, культурних діячів та звичайних громадян. Репресії призводили до масових арештів, тортур, загонів до концентраційних таборів та розстрілів.

Цей день є нагадуванням про важливість демократії, прав людини та свободи слова. Дякуємо нашим захисникам! Вічна пам'ять тим, хто віддав своє життя за Україну !

КУБГ Київський університет імені Бориса Грінченка день пам'яті політичних репресій ФЕУ факультет економіки та управління