Участь у І Всеукраїнському форумі молодих сходознавців

23 травня 2023 року завідувачка кафедри міжнародної економіки Шлапак Алла Василівна та доцентка кафедри міжнародної економіки Євтушевська Ольга Володимирівна взяли участь у «І Всеукраїнському форумі молодих сходознавців», організованому факультетом східних мов Київського університету імені Бориса Грінченка. Шлапак Алла Василівна прочитала цікаву лекцію на тему «Досвід економічних реформ країн Азії: що заважає Україні повторити досвід «азійських тигрів»?» у рамках циклу відкритих лекцій. Було розглянуто досвід економічних реформ Сінгапуру, Тайваню, Південної Кореї та інших країн. Євтушевська Ольга Володимирівна взяла участь у роботі секції «Проблеми соціально-економічного та політичного розвитку сучасного Сходу», виступивши з доповіддю на тему «Проблеми соціально-економічного розвитку Бангладеш».