V Конкурс інноваційних бізнес-проєктів Фабрика бізнес-ідей та стартапів

24 травня 2023 року до Дня науки в Україні відбувся V Конкурс інноваційних бізнес-проєктів “Фабрика бізнес-ідей та стартапів”, що вкотре став місцем зустрічі креативних студентів різних спеціальностей і університетів України. Ініціатива Центру функціонального менеджменту (керівник – к.е.н., доцент, доцентка Катерина Краус) знайшла свій прояв у презентаціях бізнес-проєктів серед студентів Київського університету імені Бориса Грінченка та Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

До участі у конкурсі було подано 23 заявки, а у фіналі ювілейного Конкурсу представлено 7 проєктів:

- мобільний додаток “YourMoney” (студентка спеціальності Фінанси, банківська справа та страхування Київського університету імені Бориса Грінченка Чередніченко Анастасія, керівник д.е.н., професор Краус Н.М.) – І місце

- інтернет-магазин екологічної продукції “GO ECO” (студентка спеціальності Менеджмент Київського університету імені Бориса Грінченка Кириченко Надія, керівник к.е.н., доцент Краус К.М.) – ІІ місце

- екологічний транспорт “Вітрильні перевезення” (студент Факультету природничих наук та менеджменту Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Маслівець Георгій, керівник к.е.н. Іщенко І.С.) – ІІІ місце

- інвестиційна платформа “ІnvestPro” (студентка Фінанси, банківська справа та страхування Київського університету імені Бориса Грінченка Золотоверха Анастасія, керівник д.е.н., професор Краус Н.М.)

- творча майстерня “MiKaArt” (студентка Факультету природничих наук та менеджменту Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Хачатурян Маргарита, керівник к.е.н. Іщенко І.С.)

- місце єднання з природою “Еко-котокав’ярня” (студентка Факультету природничих наук та менеджменту Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Тимошенко Олена, керівник к.е.н. Іщенко І.С.)

- “Компанія з розробки та видавництва комп’ютерних ігор та програмного забезпечення” (студент Факультету природничих наук та менеджменту Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Бибик Євген, керівник к.е.н. Іщенко І.С.)

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо нових ідей!