Відбувся інтерактивний марафон “Фінансове розслідування” для студентів спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок” !

В рамках роботи Центру цифрових фінансів та е-бізнесу, 24.05.2023 року студенти 1 курсу (першого освітнього рівня “бакалавр”) спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок” успішно склали тести з фінансової грамотності, що запропоновані Центром фінансових знань ТАЛАН. За підсумками інтерактивного марафону “Фінансове розслідування”, керівник Центру компетенцій, д.е.н., професор Краус Наталія Миколаївна, відзначила набуття, на даному етапі навчання, студентами навичок та вмінь з питань надання якісної оцінки управління зовнішнім та внутрішнім державним боргом, державним кредитом. Захід націлений на формування нової фінансової культури сучасної молоді. Студентам було запропоновано дізнатись як користуватися депозитним та кредитними калькуляторами, продемонстровано зміст роботи даних калькуляторів. Зустріч відзначалась активною дискусією на цікаві та гострі питання Світу ФІНАНСІВ!