Засідання Наукового товариства студентів, аспірантів і молодих вчених від 29 травня 2023 р.

29.05.2023 року відбулося засідання  Наукового товариства студентів, аспірантів і молодих вчених Факультету економіки та управління. Голова НТ Богдан Володимирович Александров відзначив участь студентів та аспірантів ФЕУ у Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Цифрова трансформація в економіці, фінансах, менеджменті та підприємництві», яка відбулася 18 травня 2023 року.

Окрім того, голова НТ зробив анонс Науково-практичної конференції на тему: «Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи», проведення якої заплановано на червень 2023 р.

Наприкінці засідання учасники Наукового товариства мали можливість ознайомитися зі звітом діяльності НТ у 2022-2023 н.р.

Дякуємо студентам та аспірантам за участь у засіданні Наукового товариства та небайдуже ставлення до наукового розвитку!