Привітання переможця Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 051 Економіка

Щиро вітаємо студента 3 курсу ОПП «Економіка міста. Урбаністика» Ожиганова Дмитра з перемогою у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 051 Економіка. Його наукова робота на тему «Післявоєнне відновлення українських міст на принципах циркулярної економіки» була відмічена дипломом 3 ступеня міжнародним журі. Цьогорічний Міжнародний конкурс студентських наукових робіт проходив під патронатом Національної комісії України у справах Юнеско. Співорганізаторами Конкурсу є закордонні навчальні заклади: Абертейський університет (Шотландія); Університет Матея Бела (Словаччина); Університет Едуконс (Сербія); Інститут нових технологій та бізнесу (Чехія); Вища школа європейських і регіональних досліджень (Чехія); Євразійський університет імені Л. Н. Гумільова (Казахстан); Карагандинський Державний Індустріальний Університет (Казахстан); Казахський Національний дослідницький технічний університета ім. Шатпаєва; Вища школа менеджменту інформаційних систем (ISMA) (Латвія); Алітус Коледж Університет прикладних наук (Литва); Люблінська політехніка (Польща); Вроцлавський економічний університет (Польща).

Метою цього конкурсу є активізація процесів інтеграції України в європейський освітньо-науковий простір, розширення міжнародних зв’язків, стимулювання інноваційної діяльності студентів, оволодіння ними сучасними технологіями, створення умов для формування інтелектуального потенціалу талановитої молоді тощо.

Щиро вітаємо Дмитра Ожиганова та його наукового керівника доктора економічних наук, професора Валерію Лойко з перемогою у конкурсі та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності.

Разом до перемоги!