Сьогодні Єлизавета Лойко, аспірантка 1 курсу спеціальності «Економіка» провела заняття в нашій Літній економічній школі для дітей.

Тема заняття   "Інтерактивна гра 'Особистий блог у соціальних мережах'".

Діти з захопленням слухали Єлизавету, коли вона розповідала про те, як створити свій особистий блог у соціальних мережах та як ним керувати. Заняття було дуже інтерактивним - учасники мали можливість виконувати практичні завдання, ділитись своїми думками та отримувати цінні поради від спікера .

Діти зацікавилися створенням стильної графіки та візуалу, призначення та функцій блогу.

У нашій Літній економічній школі заплановані й інші актуальні та цікаві дітям теми, тож  будемо раді маленьким слухачам.

КУБГ Київський університет імені Бориса Грінченка літня школа ФЕУ факультет економіки та управління