Ось і завершився тиждень роботи Літньої економічної школи, ініціаторами якої стали Кафедра міжнародної економіки Київського університету імені Бориса Грінченка та Всеукраїнська Асоціація економістів-міжнародників 🌍🌍🌍.

Поряд з нами в ці дні були цілі сім’ї , люди різного віку, різної професійної спрямованості, давні друзі, студенти і навіть школярі !
Такий інтерес свідчить лише про одне - нашим людям небайдуже майбутнє України, наші люди прагнуть якісних знань та ціннісних орієнтирів, за якими вони до нас і прийшли 🇺🇦
Ми раділи кожній отриманій формі зворотнього зв’язку, кожній пропозиції та словам вдячності!
Тримаймо й далі наш тил, друзі ! Україна переможе, і надважливо, щоби якомога більше людей володіли вірними, практичними, сучасними прикладними знаннями та навичками!

КУБГ Київський університет імені Бориса Грінченка літня школа ФЕУ факультет економіки та управління