Екскурсія до музею Бориса Грінченка студентів 1 курсу

25 вересня 2023 р. відбулась екскурсія студентів першого курсу спеціальності 051 Економіка до музею Бориса Грінченка. Студенти ознайомились з інформацією про родину Бориса Грінченка, його освіту, життєвий шлях. Екскурсовод наголосив на значному вкладі Бориса Грінченка у розвиток української мови для можливості набуття освіти для українських дітей рідною мовою. Студенти розглядали експонати музею, задавали запитання. Після завершення екскурсії студенти цікавились окремими періодами життя Бориса Грінченка, ще раз запитували екскурсовода, уточнювали події життя Бориса Грінченка. Після завершення екскурсії студенти поклали квіти до пам’ятнику Бориса Грінченка.25 вересня 2023 р. відбулась екскурсія студентів першого курсу спеціальності 051 Економіка до музею Бориса Грінченка. Студенти ознайомились з інформацією про родину Бориса Грінченка, його освіту, життєвий шлях. Екскурсовод наголосив на значному вкладі Бориса Грінченка у розвиток української мови для можливості набуття освіти для українських дітей рідною мовою. Студенти розглядали експонати музею, задавали запитання. Після завершення екскурсії студенти цікавились окремими періодами життя Бориса Грінченка, ще раз запитували екскурсовода, уточнювали події життя Бориса Грінченка. Після завершення екскурсії студенти поклали квіти до пам’ятнику Бориса Грінченка.

Разом до перемоги!