Звітна конференція з виробничої практики (зі спеціалізації) студентів гр. МОб-1-20-4.0д

30 вересня 2023 року відбувся захист звітів з виробничої практики (зі спеціалізації) студентів спеціальності 073 “Менеджмент” групи МОб-1-20-4.0д. Виробнича практика проходила на таких базах: Креді Агріколь Банк, ТОВ МІЛКІЛЕНД-Україна, Метінвест Шипінг, Метінвест Бізнес Сервіс, ТОВ “Агріі Україна”, Метінвест СМЦ, ПП “Арена-2000”, ТОВ “РАДІАЛ МЕХАНІКС”, ТОВ “СТАРТ-98”, ProCreditBank, Київський міський консультативно-діагностичний центр, Національний банк України, Київський університет імені Бориса Грінченка, ТОВ “Ківшовата Агро”, МХП, ZEMITS UK, ПП “Безпека Херсон”.

Студенти успішно презентували результати виробничої практики (зі спеціалізації), в ході якої вони активізували свої дослідницькі навики, аналітичні уміння, здатність аналізувати прийняті управлінські рішення, вміння самостійної роботи, критичного мислення.