Привітання, посмішки і перші лекції

14.09.2023 колектив кафедри міжнародної економіки зустрічав в стінах Університету перших здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня зі спеціальності 051 Економіка за новою освітньою програмою «Міжнародна економіка».

З урочистою промовою до здобувачів звернулася завідувач кафедри міжнародної економіки, доктор економічних наук, доцент Шлапак Алла Василівна, яка побажала здобувачам терпіння, наполегливості та самовдосконалення!

З-поміж іншого, Алла Василівна окреслила головні особливості організації навчального процесу за освітньою програмою.

Після зустрічі з колективом випускової кафедри здобувачі відвідали свої перші лекції з дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямування».

Пишаємось нашими студентами! Навчання розпочалося - бажаємо продуктивного навчального року та яскравих емоцій!

КУБГ Київський університет імені Бориса Грінченка перша зустріч здобувачів освіти ФЕУ факультет економіки та управління