Відбулась гостьова лекція на тему: «Роль ACCA в кар’єрному зростанні бухгалтерів і фінансистів»

02 жовтня 2023 року в рамках реалізації співпраці кафедри фінансів з ACCA відбулась гостьова лекція на тему: «Роль ACCA в кар’єрному зростанні бухгалтерів і фінансистів».

Запрошена гостя - Вікторія Волотовська, менеджерка з розвитку бізнес відносин АССА Північної та Східної Європи познайомилась зі студентами (бакалаврами і магістрами) спеціальності 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, розповіла про виклики, перспективи і можливості навчання, підготовки до іспитів і працевлаштування. А також, запросила студентів на віртуальну ярмарку вакансій, яка відбудеться 11 жовтня 2023 року на базі АССА.

Дякуємо Вікторії Волотовській за зустріч, цінні поради щодо працевлаштування і кар’єрного зростання для студентів. Кафедра фінансів продовжує співпрацю зі стейкхолдерами, аби наші студенти були більш обізнаними та успішними.