Семінар Як підготувати на конкурс студентську наукову роботу?

10 жовтня 2023 р. відбувся семінар зі студентами 2 курсу спеціальності 051 Економіка на тему: «Як підготувати на конкурс студентську наукову роботу». Професор кафедри економіки доктор економічних наук Лойко Валерія Вікторівна ознайомила студентів з інформацією щодо можливості прийняти участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт. Обговорили зі студентами питання: як обрати тему наукової роботи, вимог до оформлення наукової роботи, оформлення супроводжувальних документів до студентської наукової роботи. Додатково ще зосередили увагу на питанні дотримання принципів академічної доброчесності під час написання студентської наукової роботи. Валерія Вікторівна повідомила про переможців конкурсів студентських наукових робіт минулих років, розповіла про зміст їхніх робіт, про те, в яких умовах проходив міжнародний конкурс студентських наукових робіт у 2022 та 2023 рр. Валерія Вікторівна звернула увагу студентів, що участь у міжнародному конкурсі студентських наукових робіт потребує від здобувача освіти- конкурсанта знання англійської мови, так як робота і доповідь представляються на двох мовах: українській та англійській.10 жовтня 2023 р. відбувся семінар зі студентами 2 курсу спеціальності 051 Економіка на тему: «Як підготувати на конкурс студентську наукову роботу». Професор кафедри економіки доктор економічних наук Лойко Валерія Вікторівна ознайомила студентів з інформацією щодо можливості прийняти участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт. Обговорили зі студентами питання: як обрати тему наукової роботи, вимог до оформлення наукової роботи, оформлення супроводжувальних документів до студентської наукової роботи. Додатково ще зосередили увагу на питанні дотримання принципів академічної доброчесності під час написання студентської наукової роботи. Валерія Вікторівна повідомила про переможців конкурсів студентських наукових робіт минулих років, розповіла про зміст їхніх робіт, про те, в яких умовах проходив міжнародний конкурс студентських наукових робіт у 2022 та 2023 рр. Валерія Вікторівна звернула увагу студентів, що участь у міжнародному конкурсі студентських наукових робіт потребує від здобувача освіти- конкурсанта знання англійської мови, так як робота і доповідь представляються на двох мовах: українській та англійській.

Студенти задавали питання, дискутували щодо актуальної тематики для своїх майбутніх студентських наукових робіт. Семінар пройшов у теплій та дружній обстановці.Разом до перемоги!