В Центрі функціонального менеджменту студенти проаналізували специфіку прийняття управлінських рішень в провідних організаціях на українському ринку

19 жовтня 2023 року в ході вивчення навчальної дисципліни “Менеджмент та маркетинг” (викладач – к.е.н., доцент Катерина Миколаївна Краус) студенти IІ-го курсу спеціальності 072.00.01 Фінанси і кредит (гр. ФіКб-1-22-4.0д) представили результати індивідуальних досліджень щодо специфіки прийняття управлінських рішень окремих українських організацій на різних етапах їх життєвого циклу. Презентації представили: Волощук Анна (ТОВ “Нова пошта”), Будаш Дарина (АТ “ПриватБанк”), Шульга Юлія (ТОВ “Новус Україна”) та інші.

Вітаємо студентів із успішними результатами досліджень та бажаємо нових успіхів!