Гостьова лекція доктора економічних наук, професора, віце-президента Української PR-Ліги Олени Георгіївни Дерев’янко

23 жовтня 2023 року відбулася гостьова лекція доктора економічних наук, професора, віце-президента Української PR-Ліги Олени Георгіївни Дерев’янко на тему «Інформаційна безпека міжнародного бізнесу». Лекцію було присвячено проблемам корпоративної та інформаційної безпеки бізнесу, репутаційним ризикам бізнес-структур, антикризовим комунікаціям у бізнес-середовищі тощо. У лекції взяли участь студенти-бакалаври спеціальностей «Економіка» та «Менеджмент», магістри ОПП «Міжнародна економіка», аспіранти кафедри. Під час заходу учасники ставили запитання щодо впливу війни на українські компанії, іміджу України на міжнародній арені, впливу соціальних мереж на розвиток бізнесу та суспільних відносин.