Продовження роботи соціального проекту "Освіченість - основа благополуччя" Факультету економіки та управління

Успішно завершилася наша економіко-фінансова гра в рамках соціального проекту "Освіченість - основа благополуччя" Факультету економіки та управління! Подія відбулася для учнів 10 класів Школи І-ІІІ ступенів № 308 Деснянського району міста Києва, за участю студентів та НПП ФЕУ.

Тема гри була дуже актуальною: "Корисні фінансові звички – розвиваймо разом», адже  освіта у сфері фінансів є надзвичайно важливою для молодого покоління, і впевнені, саме ця гра надала учням можливість отримати цінний досвід та знання у цій області.

Під час гри учасники вивчали різні аспекти фінансового управління, вирішували реальні фінансові завдання та взаємодіяли, обмінюючи думками та стратегіями. Ця ігрова форма навчання дозволила зрозуміти, як важливо вміти раціонально використовувати гроші, планувати бюджет і приймати обдумані фінансові рішення.

Ми хочемо висловити вдячність учням за активну участь, вчителям за підтримку та школі № 308 за сприяння в проведенні цієї заходу. Наша місія полягає в тому, щоб сприяти освіті та розвитку молодого покоління, і ми пишаємося можливістю спільно працювати над підвищенням фінансової грамотності учнів.

Дякуємо всім, хто брав участь у цій заході, і ми віримо, що знання, отримані під час гри, стануть в нагоді вам у майбутньому, допомагаючи керувати власними фінансами з розумінням та впевненістю. Нехай ваша фінансова освіченість росте разом з нами!