Студенти та співробітники Факультету економіки та управління взяли участь у традиційному написанні ХХІІІ радіодиктанту національної єдності

Сьогодні, в День української писемності та мови, студенти та співробітники Факультету економіки та управління взяли участь у традиційному написанні ХХІІІ радіодиктанту національної єдності.

Радіодиктант національної єдності щороку об'єднує тисячі учасників у всій Україні та закордоном, щоб вони разом відзначили важливість української мови, її багатства та різноманітності.

Захід посприяв  формуванню патріотичних цінностей та національної свідомості серед молоді.  Участь у радіодиктанті національної єдності підкреслює важливість розуміння та використання рідної мови як засобу збереження національної ідентичності та культурної спадщини та боротьби з агресором.