Участь студентів у практичному воркшопі «Мій фінансовий план»

30 жовтня 2023 року здобувачі вищої освіти ІІ курсу групи ФіКб12240д спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та фондовий ринок» прийняли участь у практичному воркшопі «Мій фінансовий план» в онлайн форматі від головної експертки Управління зв’язків з громадськістю та фінансової обізнаності Національного банку України Вікторії РОЛІК.

Під час воркшопу студенти дізналися про основи фінансового планування, оцінили власне фінансове становище, навчились приймати зважені фінансові рішення, дізналися які бувають фінансові ціли та склали власний фінансовий план.

Практико-орієнтоване навчання є  невід’ємною складовою будь-якого сучасного освітнього процесу.

Дякуємо організаторам, Центру фінансових знань «Талан», за актуальний та цікавий захід у межах відзначення Всесвітнього дня заощаджень.