Участь студентів у вебінарі «Таємниці давніх скарбів – витоки історії заощадження»

31 жовтня 2023 року здобувачі вищої освіти І курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», в рамках вивчення дисципліни «Гроші і кредит», відвідали вебінар «Таємниці давніх скарбів-витоки історії заощадження», яку проводив старший зберігач фондів відділу «Музей грошей», доктор історичних наук Андрій Бойко-Гагарін.  Студенти дізналися про те, що таке скарб та чому ними багата наша земля, про містичність та роль скарбів в українській культурі, про сенсаційні скарби сучасності, про українські традиції заощадливості, а також змогли задати питання, які були для них актуальними.

Дякуємо організаторам, Центру фінансових знань «Талан» - проєкту Національного банку України у сфері фінансової грамотності, за ще один цікавий захід у межах відзначення Всесвітнього дня заощаджень.