Проходження виробничої практики студентів ОП «Економіка міста. Урбаністика» у Київській міській державній адміністрації

Студенти кафедри міжнародної економіки розпочали проходження виробничоі практики у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва ( Ожиганов Дмитро, Курочка Олександра ) та Департаменті економіки та інвестицій (Кушнір Кирило) КМДА (Київської міської ради). Цей важливий досвід задля майбутнього професійного розвитку за отримуваним фахом потужно підтриманий керівництвом Департаментів Баганом Анатолієм, Мельник Наталією та колективами відділів настановами, рекомендаціями, практичними завданнями. Обговорення цілеорієнтирів практики проходило у потужній атмосфері інтелектуального занурення студентів у виклики та завдання функціонування Департаментів, до яких треба оперативно та інтенсивно долучитися. Студенти-практиканти знайомились зі специфікою функціональних напрямів діяльності Департаментів, інтегрувалися у поточну діяльність з розробки цільових програм, інноваційних проектів розвитку міста, підготовки тендерної документації. Виробнича практика у Департаментах КМДА - потужна можливість отримати професійний досвід та бути корисними своєму місту!