Квест Ринок праці наше сьогодення та майбутні перспективи

В 6 жовтня 2023 року в рамках практичної роботи студентів групи МОб-1-23-4.0д з дисципліни «Економіка праці та соціально-трудові відносини»  в Центрі основ управління відбувся Квест «Ринок праці: наше сьогодення та майбутні перспективи».

Командам пропонувалися питання, що стосуються ринку праці в умовах військового часу, його перспектив у післявоєнний період та у віддаленому майбутньому. Зокрема, під час Квесту передбачалося проходження командами наступних станцій:

• Станція «Загальні питання» щодо обізнаності студентів з сучасною ситуацією на ринку праці.
  • Станція «Правознавча», яка передбачала наявність розуміння того, на які конституційні права й свободи громадян та їх трудові права в умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження.
  • Станція «Подбай про себе», яка передбачала спонукати студентів до обережного поводженням під час працевлаштування та розуміння проявів шахрайства на нашому ринку праці, кількість яких нині зростає.
  • Кінцева станція «Ринок праці майбутнього»: його повоєнні та більш віддалені перспективи.

Вітаємо команду переможців в складі: Грищенко А., Шкуратько П., Гас Р., Гері С., Масленнікової М. та Розторгуєвої К.