8 листопада 2023 р. в рамках Всесвітнього дня науки Факультетом економіки та управління Київського університету імені Бориса Грінченка було проведено Експертні студії на тему: «Рамкова стратегія відновлення міста Києва: науково-практичні засади».

Модерувала захід доктор економічних наук, доцент, завідувач кафедри міжнародної економіки Шлапак Алла Василівна.

Спікери заходу: Житар Максим Олегович, доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів; Поспєлова Тетяна Вадимівна, доктор наук з державного управління, доцент, професор кафедри управління; Ушенко Наталя Валентинівна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри міжнародної економіки; Дорошкевич Дарія Вячеславівна, доктор економічних наук, доцент, професор кафедри управління; Краус Наталія Миколаївна, доктор економічних наук, професор, професор кафедри фінансів.

Під час проведення Експертних студій були висвітлені актуальні для м. Києва питання, зокрема:

• потенціал внутрішньо переміщених осіб у післявоєнному відновлені міста Києва;
  • поствоєнне зміцнення психічного здоров’я громади: світовий досвід для стратегії відновлення міста Києва;
  • соціальне управління в стратегії відновлення міста Києва та ін.

Сигнал повітряної тривоги, який змусив учасників Експертних студій перейти в укриття, не став перешкодою в ефективному проведенні заходу, за наслідками якого сформульовано низку пропозицій для Київради щодо удосконалення Рамкової стратегії відновлення міста Києва.

Дякуємо організаторам та учасникам Експертних студій за цікаві доповіді та жвавий інтерес до піднятих на заході питань!