Участь у дослідницькому онлайн семінарі Національного банку України

10 листопада 2023 р. професор кафедри фінансів Максим Житар, доцент кафедри фінансів Оксана Казак разом зі здобувачами вищої освіти ІІ курсу спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», в рамках вивчення навчальної дисципліни «Банківські послуги», взяли участь у дослідницькому онлайн семінарі Національного банку України.

Під час семінару Ольга Задорожна (професорка кафедри економіки Університету Козьмінського, Польща) представила учасникам заходу результати свого спільного дослідження з Гаральдом Пурром, Христофором Гартвеллом та Якобом Мюллнером на тему: «Санкції у взаємопов’язаному світі: стійкі ефекти від інституційних руйнацій та впливу».

Спікерка поясняла, яким чином санкції впливають на діяльність підсанкційних фірм в теорії, а також представила результати емпіричного дослідження про реальний вплив санкцій, введених внаслідок війни, на російські компанії.