Передзахист магістерських робіт студентів гр. УЗОм-1-22-1.4з спеціальності 073.00.03 Управління закладом освіти (за рівнями)

16-17 листопада 2023 року на кафедрі управління відбувся передзахист магістерських робіт студентів гр. УЗОм-1-22-1.4з спеціальності 073.00.03 Управління закладом освіти (за рівнями). У заході взяли участь 29 студентів та науково-педагогічні працівники кафедри управління, зокрема к. наук з держ. управл., доцентка кафедри управління Панченко А.Г.; д.е.н., професорка, професорка кафедри управління Ільїч Л.М.; к.е.н., доцент, доцент кафедри управління Яковенко І.В.; к.е.н., доцентка, доцентка кафедри управління Акіліна О.В.; к. педаг. наук, доцентка кафедри управління Михацька А.В.; к.е.н., доцентка, доцентка кафедри управління Краус К.М.; д. наук з держ. управл., доцентка, професорка кафедри управління Поспєлова Т.В.; д. псих. наук, професорка Міляєва В.Р. та освітній омбусмен Горбачов С.І..