Відбувся онлайн захід з питань дотримання академічної доброчесності

21.11.2023 року д.н.держ.упр., доцентом, заступником декана ФЕУ з наукової роботи Рябець Катериною Анатоліївною був проведений онлайн-семінар «Різновиди плагіату та його профілактика в академічному середовищі» для членів Наукового товариства студентів, аспірантів і молодих вчених Факультету економіки та управління. Метою семінару було визначено надання знань членам Наукового товариства щодо: сутнісних особливостей та видів плагіату, які визначені на законодавчому рівні та у науковій сфері; вимог, які ставляться до здобувачів вищої освіти в контексті дотримання академічної доброчесності; заходів профілактики академічного плагіату в Університеті; видів академічних стягнень.

Особливий інтерес члени Наукового товариства виявили до висвітлення аспектів боротьби США з плагіатом.

Підсумком проведення семінару стали пропозиції щодо посилення популяризації заходів академічної доброчесності, а також формування в Україні ефективних процесуальних засад застосування академічної відповідальності.

Бажаємо доброчесне академічне майбутнє нашому Університету!