Комплексне кейсове завдання у виконанні студентів ІІ-го курсу спеціальності 073 “Менеджмент”

14 листопада 2023 року студенти ІІ курсу спеціальності 073 “Менеджмент” в рамках діяльності Центру функціонального менеджменту, долучилися до виконання комплексного кейсового завдання, яке включає практичне опанування всіх тем Модуля «Практика прийняття управлінських рішень». Наприкінці практичного заняття команди студентів озвучили місію, візію започаткування свого бізнесу, а також цінності, на яких має ґрунтуватися їх діяльність. Також команди розробили дерево проблем, та на його основі створили та презентували дерево цілей для реалізації своєї бізнес-ідеї. Наявність стратегічного бачення та вміння приймати стратегічні рішення – важливі компетенції сучасного менеджера. Працюємо над їх формуванням.