Онлайн-зустріч на тему:  «Ситуація на ринку праці в Україні: послуги, сервіси та активні програми служби зайнятості»

5 грудня о 19.00 год. відбулась   онлайн-зустріч колег і студентів ОП «Менеджмент організацій та адміністрування»  кафедри управління Факультету економіки і управління Київського університету імені Бориса Грінченка  з Начальником Сквирського відділу Білоцерківської філії Київського обласного центру зайнятості, кандидатом  економічних наук Кривушею Світланою Григорівною на тему:  «Ситуація на ринку праці в Україні: послуги, сервіси та активні програми служби зайнятості».

Зустріч була інформативною і цікавою. Кривуша С.Г. розповіла про ситуацію на ринку праці України,  яким чином  формується на ньому під час війни баланс попиту і пропозиції робочої сили, яку роль виконує служба зайнятості сьогодні. Лектор ознайомила присутніх з програмами державної підтримки, які були впроваджені та впроваджуються для населення України, зокрема, учасників бойових дій, демобілізованих та тимчасово переміщених осіб. Особливу увагу приділила  активним програмам служби зайнятості для роботодавців: виплатам компенсацій за працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб та інших пільгових категорій. Акцентовано увагу на Постанові КМ України №893, яка регламентує відшкодування роботодавцю витрат на облаштування робочого місця для осіб з інвалідністю 1 і 2 групи. Також, було надано інформацію про залучення безробітних до суспільно-корисних робіт з помісячною оплатою на рівні мінімальної заробітної плати. Служба зайнятості на сьогодні є сервісною службою, яка надає корисні послуги для усіх прошарків населення.