7 грудня 2023 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка на Факультеті економіки та управління кафедрою фінансів спільно з Європейською Асоціацією Економістів та Міжнародною Асоціацією Науковців була проведена XІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «СУЧАСНА ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

У рамках конференції, були передбачені:

• Секція 1. Фінансова політика держави в умовах глобалізації економіки
  • Секція 2. Актуальні тенденції розвитку фінансів, банківництва та страхування
  • V Круглий стіл «Фондовий ринок: закордонний досвід та українська практика»

Учасники виступили з надзвичайно цікавими та пізнавальними доповідями на актуальні теми з розвитку фінансів, банківництва, страхування та фондового ринку.