Підвищення кваліфікаціїї науково-педагогічних працівників Штучний інтелект та майбутнє освіти

У період із 7 по 23 листопада 2023 р. викладачі кафедри фінансів д.е.н., професор Максим Житар та к.е.н., доцент Оксана Казак пройшли підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти на тему «Штучний інтелект та майбутнє освіти», яке було організовано спільними зусиллями Експертного комітету з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України та ГО «Прогресильні».

Основними темами програми підвищення кваліфікації стали: «Штучний інтелект: становлення» (Олексій Молчановський – Chief Innovation Officer Українського католицького університету, голова Експертного комітету з питань розвитку штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації України), «Трансформація освіти в еру штучного інтелекту» (Діана Хрущова – проджект-менеджер напрямку «Штучний інтелект», Міністерство цифрової трансформації України; Наталя Шаховська – д.т.н., професорка, завідувачка кафедри систем штучного інтелекту Національного університету «Львівська політехніка», Денис Гриньов – к.т.н., керівник освітніх програм EPAM Україна, віце-президент з освітніх питань IT Ukraine Association; «Штучний інтелект в EdTech галузі: Preply case study» (Дмитро Волошин – Co-founder & CTO Preply), «Чи можуть комп`ютери думати? Як працює штучний інтелект» (Дмитро Фішман – Ph.D., Assistant Professor of Artificial Intelligence at the University of Tartu, лектор Українського католицького університету, Chief Science Officer and Founder at BetterMedicine), «Генеративний штучний інтелект для освіти» (Олександр Краковецький – Ph.D, CEO DevRain) та «Штучний інтелект для провадження досліджень» (Андрій Удовиченко – workflow designer Bot&Partners), «Розробка освітньої програми за допомогою генеративного штучного інтелекту» та «Розробка курсу за допомогою генеративного штучного інтелекту» (Олександр Романко – Ph.D., Директор з кількісних досліджень фінансових ризиків в SS&C Technologies Canada, професор за сумісництвом в University of Toronto, American University Kyiv, Ukrainian Catholic University), «Штучний інтелект для супроводу освітнього процесу» (Олесь Добросевич - в.о. декана факультету прикладних наук Українського католицького університету), «Генеративний штучний інтелект для створення візуального освітнього контенту» (Олексій Ігнатенко – д.ф.-м.н., професор кафедри комп'ютерних наук та інформаційних технологій Українського католицького університету), «Етика штучного інтелекту» (Микита Лук`янець - дослідник у сфері нейротехнологій) та «Генеративний штучний інтелект та академічна доброчесність» (Артем Артюхов – Міжнародний інженер-педагог (ING. PAED. IGIP), керівник Групи сприяння академічній доброчесності Сумського державного університету, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти).

За результатами проходження програми та успішного складання фінального тесту викладачами отримано сертифікат про підвищення кваліфікації.

Дякуємо організаторам та спікерам за дуже актуальну та корисну інформацію.