Підвищення кваліфікації шляхом проходження курсу від EdEra

Доцент кафедри управління, Акіліна Олена Володимирівна, підвищила свої професійні навички, пройшовши онлайн курс «Точка турботи: про психологічну допомогу командам та бізнесам» від EdEra. Цей курс допоміг сформувати бачення завдань сучасного менеджменту в питаннях формування миротворчої корпоративної культури, розробки грамотних стратегій та програм підтримки ментального здоров’я співробітників та побудови ефективних й чутливих комунікацій. Найбільш цікавою складовою цього курсу були кейси від найкращих працедавців щодо реінтеграції ветеранів війни до умов цивільного життя. А найбільш несподіваним висновком, став той, що ветеранські риси (вміння володіти собою, стійкість, навички володіння технікою, витримка, прийняття субординації та ієрархії, дисциплінованість тощо), притаманні портрету «ідеального співробітника», турбота про якого це не лише складова соціальної відповідальності, а й прямий інтерес для компанії.

КУБГ Київський університет імені Бориса Грінченка сертефікат ФЕУ факультет економіки та управління