А.Бобер – призер проєкту «КРАЩІ – з УКРТЕЛЕКОМ»

Студентка групи МОб-1-20-4.0д, Ангеліна Бобер, пройшла складний відбір та прийняла участь в освітньому проєкті «КРАЩІ – з УКРТЕЛЕКОМ» від телекомунікаційної компанії, що тривав три тижні.

Цей проєкт було спрямовано на розвиток сильної, здорової, свідомої молоді, яка здатна відбудувати нову, сучасну, незалежну Україну. Учасники проєкту отримали знання та навички проєктної діяльності, потрапивши на навчання з бізнес-тренерами компанії, зустрічі з топ-менеджерами, та практичний досвід командної роботи в проєкті.

Вітаємо та пишаємося Ангеліною Бобер, яка зайняла друге місце в рейтингу учасників проєкту та отримала запрошення на роботу в УКРТЕЛЕКОМ.

Окрім того, зароблені Ангеліною під час навчання бали було конвертовано в гроші, які компанія передала ЗСУ.

КУБГ, Київський університет імені Бориса Грінченка проєкт «КРАЩІ – з УКРТЕЛЕКОМ» ФЕУ, факультет економіки та управління.КУБГ, Київський університет імені Бориса Грінченка проєкт «КРАЩІ – з УКРТЕЛЕКОМ» ФЕУ, факультет економіки та управління.