Вручення диплому доктора філософії Поздєєвій Катерині Вікторівні

На засіданні Вченої Ради Університету, яке відбулося 27 грудня 2023 року Голова Ради -Наталія Віннікова, проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, професор, вручила диплом доктора філософії випускниці ОНП «Економіка» - Поздєєвій Катерині Вікторівні!

Наукова робота Катерини Поздєєвої, виконана під керівництвом професора кафедри міжнародної економіки Лойко Валерії Вікторівни, - "Економічний механізм розвитку системи загальної середньої освіти", є дослідженням, яке вкрай важливе для сучасного освітнього середовища, адже в умовах повномасштабного вторгнення і глобальних змін, розуміння економічних аспектів розвитку освітніх систем має першорядне значення для українців.

Вітаємо Катерину з цим визначним досягненням та пишаємося тим, що вона є частиною нашої університетської родини!

КУБГ, Київський університет імені Бориса Грінченка ФЕУ, факультет економіки та управління.