Старт Поведінкової економіки

А ви задумувалися, чому ми приймаємо ті чи інші економічні рішення, і як наші емоції впливають на нашу економічну поведінку та суспільство в цілому?

Як індивіди реагують на ризики, як можуть бути вдосконалені механізми прийняття рішень?

Студенти третього курсу спеціальності "Економіка" разом із професором кафедри міжнародної економіки, доктором економічних наук Наталею УШЕНКО, цього навчального року вперше розпочали вивчали одну з найцікавіших та найактуальніших дисциплін - "Поведінкова економіка" Адже знання, отримані в рамках цієї дисципліни, стануть надзвичайно корисними в майбутньому та допоможуть нашим студентам робити більш обґрунтовані та успішні рішення у своєму житті та кар'єрі.

Кафедра міжнародної економіки прагне тримати руку на пульсі сьогодення, щоби дати студентам знання, яких потребує сьогодні і завтра.

КУБГ, Київський університет імені Бориса Грінченка Старт Поведінкової економіки ФЕУ, факультет економіки та управління.