Підприємливість, адаптивність та креативність - підходи проектування студентами майбутнього бізнесу

Початок вивчення навчальної дисципліни «Основи бізнес-процесів» у здобувачів ОП «Реклама та зв’язки з громадськістю» спеціальності «Журналістика» розпочинається зі змістовного модуля «Підприємницька діяльність». Цього семестру студенти черговий навчальний рік здивували своїми творчими підходами, у яких прагнули розвинути бізнес за різноплановими потребами часу:

• виробництво адаптивного одягу для військових,
  • магазин з в’язаними речами «Від бабусі» (соціальне підприємництво),
  • проектування модульної фітостіни,
  • кав’ярня з капібарами,
  • локація арт-хабу,
  • мобільний додаток для дозвілля студентів українських закладів освіти .

Представлення креативних задумів продовжувалось голосуванням та відбором проєктів для реалізації, формуванням команд, розвиток ідей для остаточного схвалення командою. Було багато цікавих спостережень викладачів за організацією роботи на практико-орієнтованих заняттях (професор Ушенко Наталя, викладач Ніконюк Катерина) та менторство у здійсненні проектів майбутнього бізнесу. Емоції підтримують завзяття та натхнення студентів, працюємо на результат.