Участь у науковому симпозіуму «Творчий внесок професора Антона Філіпенка у навчально-науковий процес економічних спеціальностей вищих навчальних закладів України»

21 грудня 2023 року відбувся науковий симпозіум «Творчий внесок професора Антона Філіпенка у навчально-науковий процес економічних спеціальностей вищих навчальних закладів України» присвячений 80-ти річчю професора кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин, заслуженого професора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктора економічних наук Антона Сергійовича Філіпенка.

До привітань ювіляра приєднались представники економічних спеціальностей університетів України, а також професори грецького, фінського, німецького та британського університетів.

Робота симпозіуму була присвячена широкому колу актуальних питань, що знаходяться у фокусі дослідження провідних економістів України та зарубіжних країн. В роботі симпозіуму прийняли участь більше 80 науковців.

Викладацький колектив кафедри міжнародної економіки Університету Грінченка пишається бути частиною економічної спільноти українських науковців та мати нагоду співпрацювати з Антоном Сергійовичем – Освітянином, Вченим, Фундатором та Президентом Всеукраїнської асоціації економістів-міжнародників, яка об’єднує профільні кафедри всіх регіонів України.