📢✨Пройшли організаційні Збори на Факультеті економіки та управління !

Сьогодні на нашому факультеті відбулися надзвичайно продуктивні організаційні збори для кожного курсу здобувачів-бакалаврів, які були організовані та проведені заступницею декана з науково-методичної та навчальної роботи, Оксаною Казак! 🎉🎓

✅На зборах Оксана Олексіївна надала чітку та структуровану інформацію про графік навчального процесу на наступні місяці; кожен курс дізнався про свої важливі дати та події, які допоможуть оптимально організувати час та досягти успіху у навчанні.

🚀 На зборах заступниця вдало поєднала офіційні аспекти інформаційного блоку з позитивним настроєм та відчуттям командного духу ☝️💪🤝 Її слова стали не лише путівником у світ навчання, але й джерелом позитивного заряду для наших здобувачів.

🌟 Тож, дорогі студенти, вам лишається лише зберігайти цей позитивний настрій та енергію, які вам були надані сьогодні. Нехай кожен крок у навчанні 2 семестру буде для вас захоплюючим відкриттям та здобутком!

Дякуємо організаторам та учасникам !

КСУБГ, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка ФЕУ, факультет економіки та управління.