Зимова економічна школа "Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір"

З 25-го по 31 січня 2024 року відбулась зимова економічна школа «Україна-ЄС, кроки до вступу: регіональний вимір» від ВГО «Українська Асоціація Економістів-міжнародників» та Хмельницького національного університету.

Захід присвячувався поглибленню знань та обговоренню найактуальніших проблем у галузі міжнародної економіки. У форматі форуму учасники презентували доповіді та дискутували на різні теми:

• дипломатія під час війни;
  • економічні відносини України та ЄС;
  • економічні механізми інтеграції для країн-кандидатів на вступ до ЄС;
  • глобальні міграційні тренди: виклики для Україні;
  • шляхи збереження та відновлення національних трудових ресурсів;
  • роль регіонів у трансформації України на шляху до ЄС;
  • наслідки євроінтеграційних процесів України для Європейського Союзу.

Зимова школа зібрала більше 600 учасників, серед яких були знані науковці, дипломати, представники бізнесу та профільних установ, міжнародні партнери та прогресивна молодь найкращих українських економічних університетів. Якісний склад заходу забезпечив реалізацію основних завдань: поглиблення теоретичних знань, напрацювання практичних навичок та виявлення новітніх методик навчального процесу.

Професорсько-викладацький склад, бакалаври, магістри та аспіранти кафедри міжнародної економіки Факультету економіки та управління Київського столичного університету імені Бориса Грінченка взяли активну участь у зимовій економічній школі та отримали сертифікати, що засвідчують підвищення кваліфікації.