Участь у конкурсі від міжнародної організації UPSHIFT.

Студенти Факультету економіки та управління – Софія Бабарика, Вероніка Гориховська, Дар’я Ніколаєва, Анастасія Сичева та  Юлія Величко, під патронатом  докторки наук з державного управління,  Оксаною Марухленко, взяли участь у першому етапі відбору для інноваційної програми UPSHIFT.

Ця програма має за мету  розвиток навичок у галузі STEM серед молоді. Студенти, під керівництвом власних менторів, вирішуватимуть важливі проблеми, що турбують їх у науковій галузі. Їх завдання включає створення власного суспільно-корисного проєкту, використовуючи підхід STEM, та отримання ресурсів для його успішної реалізації.

Бажаємо нашим талановитим представникам факультету успіхів на всіх етапах відбору! Віримо у вашу перемогу, продуктивному навчанню та реалізації ваших ініціатив!  Нехай ваш творчий підхід та пристрасть до STEM принесе значущі результати та сприятиме подальшому науковому зростанню! 👩‍🔬🚀📚

КСУБГ, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка ФЕУ, факультет економіки та управління.