Розгляд результатів дисертаційного дослідження та наукових публікацій аспірантки Валентини Руденко

4 березня на кафедрі міжнародної економіки відбувся розгляд результатів дисертаційного дослідження та наукових публікацій аспірантки Валентини Руденко на тему "Розвиток соціальної підсистеми економічної безпеки міста", яка наразі є ключовою у сфері розвитку міст та охоплює різні аспекти розвитку соціальної підсистеми економічної безпеки міста, аналізуючи виклики та можливості у сучасних умовах.

Завдяки підтримці наукового керівника Валерії Вікторівни Лойко, доктора економічних наук, професора, вдалося досягти високих стандартів у дослідженні, яке проводилося аспіранткою.

Співробітники кафедри активно долучилися до обговорення та надали цінні та конструктивні рекомендації щодо удосконалення конкретних пунктів у роботі.

Вітаємо аспірантку з першим публічним представленням, бажаємо успіхів у подальшій роботі над дослідженням!

КСУБГ, Київський столичний університет імені Бориса Грінченка  ФЕУ, факультет економіки та управління.