🌐📚 ВІДКРИТТЯ ШЛЯХУ ДО МАЙБУТНЬОГО: ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ВІЗИТ ДО НВК "ОБОЛОНЬ" 📚🌐

Співробітники кафедри міжнародної економіки Олександр Юрченко та кафедри фінансів Людмила Васечко відвідали НВК "Оболонь" у межах профорієнтаційного візиту! 🚀

🔍 Що відбувалося на цьому заході:

🌐 Широкий Огляд: Ми поділилися з учнями інсайтами щодо можливостей вивчення міжнародної економіки та фінансів на факультеті економіка та управління.

📊 Взаємодія: Відповідали на запитання та обговорювали можливі шляхи розвитку в галузі міжнародної економіки та фінансів.

🌱 Пробудження Інтересів: Заохочували учнів розглядати світ економіки та фінансів як захоплюючий шлях для свого майбутнього.

📈 Наша Мета: Ми хочемо надихнути  молоде покоління обирати напрямок, який не лише відповідає їхнім талантам, але й відкриває безмежні можливості у світі економічних відкриттів.

🌟 Дякуємо НВК "Оболонь" за теплий прийом та зацікавленість у розвитку майбутніх лідерів! 🌟